Stel je vraag!

Heb jij een vraag over circulair ondernemen? Check het online kenniscentrum. antwoord niet gevonden? Vul het contactformulier in!

 

 

Stichting Breda Circulair
Info@bredacirculair.nl

KvK: 80192459

 

Bestuursvoorzitter Annemarie@bredacirculair.nl

Secretaris | Daan@bredacirculair.nl

Penningmeester | Tim@bredacirculair.nl

Circulair loket  | Jack@bredacirculair.nl

Events | Marielle@bredacirculair.nl Hanneke@bredacirculair.nl

Communicatie | Lorenza@bredacirculair.nl